Premiera Rodziny Addamsów już za pasem! Nie pozostaje nam więc nic innego, jak ogłosić mrożący krew w żyłach, przedpremierowy konkurs „BĄDŹ JAK ADDAMS”!

Zadaniem każdego Uczestnika będzie przebranie się za dowolną postać z Rodziny Addamsów i zrobienie sobie zdjęcia. Fotografię konkursową należy przesłać na adres: pr@teatr-muzyczny.poznan.pl do poniedziałku 17 września, do 23:59.
 
Wśród nagród, które przewidzieliśmy dla najbardziej kreatywnych śmiałków, znajduje się:

I miejsce: Podwójne zaproszenie na premierę musicalu Rodzina Addamsów, która odbędzie się w dniu 22.09.2018, gadżety związane z premierą Rodziny Addamsów (program z autografami realizatorów, koszulka, kubek, torba), upominki od Poznańskiej Palarni Kawy Astra oraz bon na kolację do restauracji Winestone.

II miejsce: Podwójne zaproszenie na jesienny termin spektaklu Rodzina Addamsów, gadżety Teatru związane z premierą Rodziny Addamsów (program z autografami realizatorów, koszulka, kubek, torba), upominki od Poznańskiej Palarni Kawy Astra

III miejsce: Podwójne zaproszenie na jesienny termin spektaklu Rodzina Addamsów, gadżety związane z premierą Rodziny Addamsów (program z autografami realizatorów, koszulka, kubek, torba), upominki od Poznańskiej Palarni Kawy Astra
 
Nazwiska zwycięzców ogłosimy we wtorek 18 września. Szczegóły konkursu w REGULAMINIE. Powodzenia!
Powrót

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy