Cykl koncertów Energia Serc

Lubię to!
Energia Serc to cykl charytatywnych koncertów w czterech miastach Polski, których pomysłodawcą i producentem jest TVP3 Poznań. W Szczecinie (2 grudnia), Gorzowie Wielkopolskim (7 grudnia), Bydgoszczy (11 grudnia) i Lesznie (14 grudnia) zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Wykonają je znakomici artyści, między innymi: AudioFeels, Arka Noego, Alicja Majewska, Olga Szomańska i Marek Piekarczyk. Każdy koncert to okazja, by pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Koncerty transmitowane będą na antenach oddziałów regionalnych TVP, a jeden z nich na ogólnopolskiej antenie TVP3. Współorganizatorami koncertów są Caritas, Enea oraz oddziały regionalne TVP. Partnerem strategicznym całej akcji jest ENEA S.A.
2 grudnia o godz. 19:15 w Katedrze Szczecińskiej wystąpią: AudioFeels, Chór Akademii Morskiej w Szczecinie, Terno, Hanna Gieda, Olga Szomańska i Mateusz Kołaczkowski. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na zorganizowanie wigilii dla osób bezdomnych i samotnych. Retransmisja koncertu na antenie TVP3 Szczecin, w niedzielę, 3 grudnia o godz. 19:45. Koncert pokaże również TVP3 Poznań (3 grudnia o godz. 19:45).
Kolejnym przystankiem koncertów Energia Serc będzie Gorzów Wielkopolski . 7 grudnia o godz. 19:15 w kościele pod wezwaniem Pierwszych Męczenników Polski najpiękniejsze kolędy i pastorałki zaśpiewają: Alicja Majewska, Hanna Gieda, Marek Piekarczyk, Grzegorz Wilk i Arka Noego. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na gorzowskie hospicjum. Transmisja koncertu tego samego dnia na antenach TVP3 Szczecin i TVP3 Poznań.
Energia Serc z kolędami i pastorałkami zawita również do Bydgoszczy (11 grudnia, godz. 19:15, katedra pw. Św. Marcina i Mikołaja) oraz Leszna (14 grudnia, godz. 19:15, kościół pw. św. Antoniego). Tam koncertować będą m.in.: Alicja Majewska, Marek Piekarczyk, AudioFeels i Arka Noego.
Podczas wszystkich koncertów będzie można usłyszeć Poznańską Orkiestrę Symfoniczną pod dyrekcją Łukasza Łodygowskiego.
Koncerty Energia Serc są częścią ogólnopolskiej akcji „Tytka charytatywna”, organizowanej przez Caritas Polska, której finał – Koncert Kolędowy „Wigilijna Tytka” odbędzie się 19 grudnia 2017 w Sanktuarium św. Józefa na Wzgórzu św. Wojciecha w Poznaniu.
Powrót

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy