Darmowe wejściówki do odbioru na koncert IL DIVO!

Lubię to!
22 czerwca w Poznaniu odbędzie się niezwykły koncert. Na Ostrowie Tumskim, bezpośrednio w sąsiedztwie Warty i majestatycznej katedry, na olbrzymiej plenerowej scenie wystąpi światowej sławy kwartet Il Divo. Koncert uświetni jubileusz 1050–lecia Archidiecezji Poznańskiej – pierwszego biskupstwa w Polsce. 

W ramach tego samego wydarzenia, przed występem Il Divo będzie miał miejsce drugi niezwykły koncert, upamiętniający 100. rocznicę odzyskania przez Polską niepodległosci oraz zwycięskiego powstania wielkopolskiego. Podczas koncertu wraz z publicznością zaśpiewane zostaną piosenki i pieśni z okresu powstania: „Wojenko, wojenko", „Marsylianka wielkoposka". Utwory zostaną przygotowane specjalnie na tę okazję w nowych aranżacjach. Wykonają je zaproszeni goście wraz z solistami, zespółem wokalnym i orkiestrą Teatru Muzycznego w Poznaniu. 

Od dziś można odbierać wejściówki na to wydarzenie! Będą one dystrybuowane w Caritas, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, w Centrum Informacji Miejskiej, w Kurii Metropolitalnej oraz parafiach, które zgłosiły swoje zapotrzebowanie w Kurii. 

Do zobaczenia! 
Powrót

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy