Konferencja prasowa przed premierą Madagaskaru

Lubię to!
11 kwietnia w siedzibie firmy UWI INESTYCJE S.A. odbyła się konferencja prasowa poświęcona prapremierze musicalu Madagaskar oraz działaniom edukacyjnym związanym ze spektaklem. Wzięli w niej udział: Jerzy Jan Połoński - reżyser, Paulina Andrzejewska - choreograf, Marika Wojciechowska - autorka scenografii i kostiumów, Mateusz Damięcki - aktor, ambasador Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, Justyna Makowska - Dyrektor Wydziału Kultury Miasta Poznania, Łukasz Orłowski - kierownik Działu Komunikacji i Promocji Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego, Jacek Cenkiel - Prezes UWI Inwestycje S.A. – Sponsora Premiery oraz Przemysław Kieliszewski - Dyrektor Teatru Muzycznego w Poznaniu.
W związku z premierą Teatr przygotowuje bogatą ofertę edukacyjną, na którą składają się m.in.: wirtualny instruktor, działania z Nowym ZOO w Poznaniu, działania z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu i współpraca z Fundacjami "Leczymy z Misją" oraz "Ankizy Gasy - Dzieci Madagaskaru". Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ.
Łukasz Orłowski z Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego opowiedział o akcji "Bilet do teatru za 500 groszy", w którą włączył się również Teatr Muzyczny w Poznaniu. O szczegółach napiszemy 13 kwietnia na naszej stronie internetowej oraz profilu FB.
Premiera Madagaskaru odbędzie się 13 maja o godz. 17.00. Ostatnie bilety można kupować TUTAJ. Do 6 czerwca zagramy 33 spektakle dla 13 200 widzów. Zaplanowaliśmy również kolejne 20 spektakli do końca grudnia. O szczegółach poinformujemy juz wkrótce.
Fotorelacja z konferencji dostępna jest TUTAJ.
Powrót

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy