Konkurs ,,Selfie z 9’’ z okazji premiery musicalu „Nine”

Lubię to!
Z okazji nadchodzącej premiery musicalu „Nine” ogłaszamy wyjątkowy konkurs nawiązujący do tytułu musicalu – „Selfie z 9’’!!!

Zadaniem każdego Uczestnika będzie zrobienie „selfie” z widocznym motywem cyfry 9.
Prace konkursowe powinny być umieszczane na profilu uczestnika na portalu społecznościowym Facebook oraz oznaczone hashtagiem #nineteatrmuzycznywpoznaniu. Warunkiem koniecznym jest publiczne ustawienie postu i oznaczenie fanpage'u Teatru Muzycznego w Poznaniu. Pracę konkursową należy przesłać także na adres mailowy: info@teatr-muzyczny.poznan.pl do 10 września 2017 r.

Najlepsze zdjęcia nagrodzi komisja konkursowa, a także fani naszego fanpage’u na Facebooku. W obu kategoriach do wygrania są równorzędne nagrody:
I miejsce:
Zaproszenie na przedpremierę musicalu ,,Nine”, która odbędzie się w dniu 29.09.2017 r., voucher do pizzerii Pizza Hut Stary Browar, książki od Wydawnictwa Poznańskiego, upominki od Teatru związane z premierą ,,Nine” (program z autografami realizatorów, plakat, koszulka)
II miejsce:
upominki książkowe od Wydawnictwa Poznańskiego, bony podarunkowe od  lodziarni Ghiacci, upominki od Teatru związane z premierą ,,Nine” (program z autografami realizatorów, plakat, koszulka)
III miejsce:
Upominki od Poznańskiej Palarni Kawy Astra oraz upominki związane z premierą ,,Nine” (program z autografami realizatorów, plakat, koszulka)

Szczegóły dostępne w REGULAMINIE konkursu.Zapraszamy do udziału!

Sponsorzy nagród w konkursie:
  
Powrót

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy