Orkiestra Teatru Muzycznego zagra podczas koncertu Andrei Bocellego

Lubię to!
Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu zagra 11 maja 2019 roku na INEA Stadionie podczas koncertu Andrei Bocellego. Będzie to jedno z najbardziej spektaklularnych wydarzeń muzycznych w historii stolicy Wielkopolski, organizowane z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. 4 grudnia w Collegium Historicum w Poznaniu miała miejsce konferencja prasowa, w której wziął udział między innymi Przemysław Kieliszewski, Dyrektor Teatru Muzycznego.
Wokalistką, która jako pierwsza zaśpiewała z Bocellim w duecie po polsku była Olga Szomańska, występująca w Zakonnicy w przebraniu. 16 kwietnia 2016 roku na INEA Stadionie Teatr Muzyczny wystawił słynny musical Jesus Christ Superstar. To wydarzenie odbyło się z okazji ogólnopolskich obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski.
Koncert Andrei Bocellego dostępny będzie dla szerokiej publiczności, po zakupieniu biletu. Ich sprzedaż ruszy już w piątek 8 grudnia o godz. 10.00 za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.
 
Powrót

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy