Wejściówki na festiwal Teatr na Wolnym

Lubię to!
Od piątku 28 lipca od godz. 9.00 na portalu Bilety24.pl można rezerwować bezpłatne wejściówki na spektakle, które zostaną pokazane podczas drugiej edycji festiwalu Teatr na Wolnym. Teatr Muzyczny w Poznaniu pokaże dwa przedstawienia: Pchłę Szachrajkę 19 sierpnia o godz. 11.00 oraz Mayday 23 sierpnia o godz. 20.00.

Portal Bilety24.pl będzie miał do rozdysponowania największą liczbę wejściówek, bo 3420 sztuk. Rezerwacja za pośrednictwem tego serwisu potrwa od 28 lipca do 7 sierpnia. Maksymalnie 1 osoba będzie mogła zarezerwować 4 wejściówki (np. po 1 sztuce na cztery spektakle lub po 2 szt. na dwa spektakle). Zarezerwowane online wejściówki będą do odbioru między 9 a 14 sierpnia w Centrum Informacji Miejskiej, przy ul. Ratajczaka 44 (pn-pt od 10.00 do 19.00 i w soboty od 10.00 do 17.00).Centrum Informacji Miejskiej będzie miało także własną pulę wejściówek do rozdysponowania. Na 13 spektakli Na Wolnym CIM rozda ich łącznie 2320. Odbiór wejściówek możliwy będzie od 5 sierpnia i potrwa do momentu ich wyczerpania. Podobnie jak w przypadku rezerwacji online jedna osoba będzie mogła odebrać maksymalnie 4 wejściówki.

Osoby powyżej 60 roku życia Miasto Poznań zaprasza do Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24, które będzie miało do rozdysponowania 360 wejściówek. Ich odbiór będzie możliwy od 3 sierpnia i potrwa do momentu wyczerpania puli. Jedna osoba będzie mogła odebrać maksymalnie 2 wejściówki (np. na 2 spektakle po 1szt. lub 2 szt. na 1 spektakl). W przypadku spektakli dla dzieci maksymalna liczba wejściówek do odbioru to 4 sztuki. Centrum Inicjatyw Senioralnych czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Wejściówki na spektakle będzie można też wygrać w konkursach. Jeden z nich zorganizuje Centrum Inicjatyw Rodzinnych. Do wygrania będzie łącznie 130 wejściówek na 6 spektakli, w tym: Pchła Szachrajka, Miłość nie boli, kolano boli, Piosenki z Teatru, Boogie Street, Mayday oraz Sens Życia. Szczegóły dotyczące konkursu zostaną opublikowane na profilu CIR na Facebooku.

160 wejściówek będzie do wygrania w konkursach na profilu Miasto Poznań na Facebooku. Konkursy będą cztery i zostaną ogłoszone w dniach: 24.07, 26.07, 28.07, 30.07. Będzie można w nich zdobyć wejściówki na następujące przedstawienia: Piosenki z Teatru, Boogie Street, Kolacja Dla Głupca oraz Kolacja na cztery ręce.

Ponadto w sierpniu dodatkowa pula biletów zostanie rozdysponowana w konkursach organizowanych przez poznańskie media. Łącznie będą miały do rozdania 818 wejściówek.

Festiwal Teatr na Wolnym odbędzie się w dniach 17-26 sierpnia na dziedzińcu Urzędu Miasta. Szczegółowy program dostępny jest TUTAJ.


MECENASEM wydarzenia jest firma AQUANET SA
 

 
Powrót

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy