Wyjątkowy konkurs!

Lubię to!
Z okazji nadchodzącej premiery musicalu Footloose ogłaszamy wyjątkowy konkurs!

Zadaniem każdego Uczestnika będzie nagranie video, na którym utrwalony ma zostać taniec na tle promującego musical Footloose muzycznego citylightu, w którym umieszczony jest jeden z jego utworów. By zadanie mogło zostać uznane za zrealizowane, Uczestnik musi mieć w uszach słuchawki podłączone do citylightu. Nagranie może (choć nie musi) być zrealizowane osobiście przez Uczestnika. Citylight znajduje się na przystanku Most Teatralny skierowanym w stronę Ronda Kaponiera w Poznaniu. Nagranie konkursowe należy przesłać na adres pr@teatr-muzyczny.poznan.pl bądź na skrzynkę teatralnego fanpage na Facebooku.

I miejsce: Podwójne zaproszenie na premierę musicalu „Footloose”, która odbędzie się w dniu 21.04.2018, upominki od Teatru związane z premierą „Footloose” (program z autografami realizatorów, plakat, skarpetki, torba), upominki od Poznańskiej Palarni Kawy Astra.

II miejsce: Podwójne zaproszenie na jesienny termin spektaklu „Footloose”, upominki od Teatru związane z premierą „Footloose” (program z autografami realizatorów, plakat, skarpetki, torba), upominki od Poznańskiej Palarni Kawy Astra.

III miejsce: Podwójne zaproszenie na jesienny termin spektaklu „Footloose”, upominki od Teatru związane z premierą „Footloose” (program z autografami realizatorów, plakat, skarpetki, torba), upominki od Poznańskiej Palarni Kawy Astra.

Szczegóły konkursu w REGULAMINIE. Zapraszamy do udziału!

PARTNER KONKURSU:
Palarnia Kawy Astra


 
Powrót

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy