Gościnnie

   Sylwia Banasik +

Lubię to!
Opis

W ramach świątecznej trasy koncertowej Sylwia Banasik wystąpi  w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Koncert „Sylwia Banasik +…”, to wydarzenie z plusem, a dokładniej z kilkoma dużymi plusami.
+
Pierwszy plus to główna bohaterka koncertu – Sylwia Banasik – aktorka musicalowa, dubbingowa, wokalistka, absolwentka państwowej szkoły muzycznej w klasie saksofonu. Absolwentka wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej oraz musicalu na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.  Aktualnie występuje w musicalu „Piloci” w Teatrze Roma oraz jest znana jako jedna z wokalistek Studia Accantus.
+
Drugim plusem będzie podkreślającym niezwykłość tego wydarzenia będzie repertuar, który usłyszymy w Poznaniu. Podczas koncertu zabrzmią m.in. utwory ze znanych musicali i filmów (Wicked, The Greatest Showman, Hamilton, Francesco, Piękna i Bestia, Kolor Purpury), choć nie zabraknie również muzycznych niespodzianek.
+
Trzecim plusem tego koncertu będą goście, którzy pojawią się obok Sylwii na scenie.
Na pianinie akompaniować będzie związany z Akademią Muzyczną w Gdańsku Adam Pietrzak, wszechstronny muzyk, błyskotliwy pianista, kompozytor i aranżer.
Kolejnym ważnym gościem będzie Golden Gate String Quartet. Kwartet ten powstał w 2015 r i od tego czasu występował m.in. z Michałem Bajorem, Anią Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą. Golden Gate String Quartet zobaczyć można było podczas „Sopot Hit Festiwal" 2017 i 2018, „The Voice of Poland" , "Dzień dobry TVN" oraz w „Pytanie na śniadanie". W czerwcu tego roku Sylwia wspólnie z Golden Gate String Quartet wyprzedała dwa gdańskie koncerty z utworami z filmów Disneya.
Ostatnim gościem Sylwii będzie popularny wokalista Kuba Jurzyk – pełen energii wokalista, który dzięki swojej niezwykłej charyzmie i wrażliwości potrafi poruszyć tłumy. Od najmłodszych lat związany jest ze scenami muzycznymi i teatralnymi. Współpracował z wieloma gwiazdami polskiej estrady, m.in. z Natalią Kukulską, z Dorotą Miśkiewicz oraz wieloma innymi zespołami. Jest jednym z głównych wokalistów tworzących Studio Accantus. Filmy z jego utworami na YouTube oglądają już miliony widzów (utwór „Być dla kogoś" ma ponad 10 mln odtworzeń).
+
Trasa odbywa się w okresie przedświątecznym, więc program koncertu uwzględni również utwory, które wprowadzą widzów w bożonarodzeniowy nastrój.
Powrót

Kalendarium

22.12 (SO)
19:00 kup bilet

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy