Gościnnie

   VI eliminacja XV Festiwal ZGK Kabaret Czesuaf, Krzesełko, Czołówka Piekła, Wyjście Ewakuacyjne - GOŚCINNIE

Lubię to!
Opis

Organizatorem spektaklu jest Kwadrat Expo.

VI eliminacja XV Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu – 07 maja 2017 r. godzina 18:00
„IMIENINY KABARETU CZESUAF”
W konkursie kabarety KRZESEŁKO, WYJŚCIE EWAKUACYJNE, CZOŁÓWKA PIEKŁA
z udziałem kabaretu CZESUAF
 
Kabaret Czesuaf powstał w 2002 r. w Poznaniu. Tworzy go trzech mężczyzn łączących młodzieńczą, wręcz ułańską fantazję z niemałym doświadczeniem scenicznym zdobywanym od kilku lat podczas występów w całej Polsce. Czesuaf umiejętnie łączy humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka jest znakomicie przyjmowana przez widownię zarówno w małych, kameralnych salach, jak i podczas imprez firmowych oraz widowisk plenerowych. Potwierdzeniem wysokiego poziomu reprezentowanego przez Kabaret Czesuaf są liczne nagrody zdobywane na najważniejszych polskich przeglądach kabaretowych. Kabaret Czesuaf jest gospodarzem Improwizacji Kabaretowych – ImproBrać, które odbywają się w Scenie na Piętrze.
 
KRZESEŁKO to Poznański kabaret w składzie: Agata Poszwa, Ewa Macuga, Łukasz Krajewski. Ma na swoim koncie liczne występy w ramach imprez cyklicznych m.in. PeStKa (Poznańskie Spotkania Kabaretowe), PWK (Poznańskie Wieczory Kabaretowe), KLUSKA (Klubowe Spotkania Kabaretowe), ponadto wzięli udział w takich wydarzeniach jak: Festiwal Zostań Gwiazdą Kabaretu, FIKOŁEK, Poznańska Noc Kabaretowa, Letnie Spotkania Kabaretowe, Kabaretowa Melanżeria, Kabaretowy Wieczór Ekonomistów, Skecz-up, Nowotomyski Wieczór Kabaretowy. Problematyka skeczów dotyczy głównie relacji damsko-męskich i życia codziennego w krzywym zwierciadle. Co mówi się o kabarecie Krzesełko? Dużo krzyczy, ma zboczone skecze i specyficzne poczucie humoru. Brzmi kusząco!
 
CZOŁÓWKA PIEKŁA powstał w kwietniu 2006 roku w Poznaniu. W skład zespołu wchodzą cztery osoby, w tym trzech artystów kabaretowych plus osoba obsługująca koncerty od strony technicznej. W występach prócz klasycznych form kabaretowych (skecz, monolog) nie brakuje muzyki. Artyści w swoich numerach nie unikają absurdu, nie boją się przy tym poruszać problemów społecznych. "Czołówka" jest laureatem wielu konkursów kabaretowych, zdobywca I miejsca PAKA 2016. Kabaret jest współgospodarzem cyklu wieczorów kabaretowych ROJBER w Klubie "U Bazyla" oraz " PeStKi" - Poznańskich Spotkań Kabaretowych w Domu Kultury "Pod Lipami" w Poznaniu. Współtworzy zespół "ROJBRY" grupę poznańskich komików przedstawiających IMPROWIZAJE KABARETOWE. Jest częstym gościem znanych poznańskich scen takich jak: Eskulap, Blue Note, Dubliner, ACK Trops, ODK Pod Lipami czy Sceny na Piętrze.
 
WYJŚCIE EWAKUACYJNE rozpoczęli swój kabaret w 2005 roku. Jak wszyscy młodzi ludzie mieli swoje mniejsze lub większe sukcesy. Jednak kiedy byli już na najlepszej drodze na szczyt, wpadli... w wir nauki i odłożyli kabaretowe podboje świata na później. I oto są z powrotem na scenie z podwójną determinacją, motywacją i nowymi pomysłami. Obecny skład to :Katarzyna Słaba, Maciej Henschke oraz Maciej Nowakowski
Powrót

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "FOOTLOOSE"

Partnerzy