PRZESŁUCHANIA

Lubię to!

CASTING

DO MUSICALU FOOTLOOSE

Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza casting do musicalu Footloose, którego premiera odbędzie się na scenie Teatru Muzycznego w Poznaniu 21 kwietnia 2018 roku.

FOOTLOOSE

Adaptacja sceniczna: DEAN PITCHFORD i WALTER BOBBIE
Muzyka: TOM SNOW
Słowa: DEAN PITCHFORD
 
REALIZATORZY
reżyseria: Jerzy Jan Połoński
kierownictwo muzyczne: Jakub Kraszewski
choreografia: Ewelina Adamska-Porczyk
współpraca choreograficzna: Krzysztof Tyszko
scenografia: Mariusz Napierała
kostiumy: Mariusz Napierała
kierownik wokalny: Anna Domżalska
współpraca muzyczna: Piotr Deptuch

polska wersja językowa w tłumaczeniu Małgorzaty Ryś
Musical wystawiany na mocy umowy z R&H Theatricals Europe
 
Poszukujemy osób do następujących ról:

1) REN MCCORMACK – typowy nastolatek z Chicago – otoczony przyjaciółmi i żyjący swobodnym rytmem życia wielkiego miasta, który z powodu rozwodu rodziców musiał z matką powrócić do jej rodzinnych stron – Bomont. Bomont jest miasteczkiem piętnującym wyrażanie emocji poprzez taniec. Początkowo anarchistyczny, później społeczny, a na końcu wyważony i rzeczowy Ren przechodzi drogę do wewnętrznej dojrzałości i miłości. Tańczący.
skala: d - c2

Utwory do przygotowania:
 - piosenka I CAN'T STAND STILL - całość
 - piosenka I"M FREE/HEAVEN HELP ME - od taktu 14 do t. 47
 - piosenka ALMOST PARADISE (duet z Ariel) - całość
 
2) CHUCK CRANSTON – chłopak Ariel. Łobuz, piękniś, pozer, a zarazem prostak. Typ macho - kowboja, któremu żadna dziewczyna nie ma prawa się oprzeć. Różni go od Rena wiele – a najbardziej brak wrażliwości i empatii. Kłopoty rozwiązuje siłą. Tańczący.
skala: e - h1

Utwory do przygotowania:
 - piosenka THE GIRL GETS AROUND - od taktu 38 do taktu 84 oraz od t. 105 do końca
 
3) ARIEL MOORE – dziewczyna Chucka. Jest zbuntowaną nastolatką, która za pomocą wyzywającego stylu życia próbuje walczyć ze swoim ojcem – pastorem. Zewnętrznie wyzwolona, w głębi bardzo rozdarta i krucha. Rozpamiętuje śmierć brata i przezywa trudny okres w relacji z ojcem. Tańcząca.
skala: g - e2

Utwory do przygotowania:
 - piosenka THE GIRL GETS AROUND - od taktu 89 do końca
 - piosenka ALMOST PARADISE (duet z Renem) - całość
 
Casting odbywać się będzie 4 grudnia 2017 r. od godz. 10.00 w siedzibie Teatru Muzycznego w Poznaniu, ul. Niezłomnych 1e.

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: casting@teatr-muzyczny.poznan.pl najpóźniej do dnia 30 listopada br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dotyczącą szczegółów castingu oraz materiały niezbędne do przygotowania roli.
 
Na casting prosimy przywieźć wydrukowany i wypełniony kwestionariusz osobowy (do pobrania TUTAJ) oraz strój do ćwiczeń – casting będzie obejmował również sprawność ruchową i taneczną.
 
Teatr zapewnia pianistę-akompaniatora do rozśpiewania się oraz podczas przesłuchań.
Teatr nie zwraca kosztów dojazdu na casting oraz noclegu. Na casting mogą się zgłaszać tylko osoby pełnoletnie.
 

Oferta pracy

na stanowisku: montażysta sceny

Oferta pracy
Teatr Muzyczny w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko: montażysta sceny


W zakres obowiązków wchodzi:
 • montaż i demontaż dekoracji
 • obsługa techniczna prób i spektakli

Wymagania:
 • wykształcenie zawodowe lub techniczne,
 • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • dyspozycyjność (praca w systemie równoważnego i przerywanego czasu pracy,
 • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie i duża motywacja do pracy, samodzielność,
 • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: kadry@teatr-muzyczny.poznan.pl do dnia 18.08.2017 roku.

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Nabór do zespołu baletowego

Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza nabór do zespołu baletowego, poszukujemy solistów oraz tancerzy zespołowych.

Zapraszamy absolwentów szkół baletowych jak również tancerzy zawodowych na audycje, które odbędą się dnia 10 sierpnia o godzinie 11:00 w siedzibie Teatru Muzycznego przy ul. Niezłomnych 1e w Poznaniu.

Wymagane umiejętności:
– dobra technika tańca klasycznego
– jazz
– partnerowanie
 
Decyzje dyrekcji Teatru co do przebiegu naboru i ewentualnego wyboru kandydata są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: koordynacja@teatr-muzyczny.poznan.pl z dopiskiem w tytule Casting Zespół Baletowy, najpóźniej do dnia 8 sierpnia br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Panie proszone są o zabranie point.

Teatr nie zwraca kosztów podróży. Zastrzega sobie również prawo zmiany terminu naboru, formy naboru, odwołania lub unieważnienia naboru bez podania przyczyny.

Nabór do zespołu baletowego

Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza nabór do zespołu baletowego, poszukujemy solistów oraz tancerzy zespołowych.

Zapraszamy absolwentów szkół baletowych jak również tancerzy zawodowych na audycje, które odbędą się dnia 24 kwietnia 2017 o godzinie 12:00 w siedzibie Teatru Muzycznego przy ul. Niezłomnych 1e w Poznaniu.

Wymagane umiejętności:
– dobra technika tańca klasycznego
– jazz
– partnerowanie

Decyzje dyrekcji Teatru co do przebiegu naboru i ewentualnego wyboru kandydata są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
 
Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: casting@teatr-muzyczny.poznan.pl  z dopiskiem w tytule Casting Zespół Baletowy, najpóźniej do dnia 21 kwietnia br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Panie proszone są o zabranie point.
Teatr nie zwraca kosztów podróży. Zastrzega sobie również prawo zmiany terminu naboru, formy naboru, odwołania lub unieważnienia naboru bez podania przyczyny.
 
 

Przesłuchania do

zespołu wokalnego

Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza przesłuchania do zespołu wokalnego Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Utwory do przygotowania dla kandydatów do zespołu wokalnego:

Sopran / Alt / Tenor: "Requiem" z Evita
Wszyscy: Czardasz z Księżniczka. Czardasza
Kobiety: "Niedzielny amok" z Zakonnica w przebraniu
Mężczyźni: "Hello Dolly" z Hello Dolly
Bas / Baryton: "Ach jak przyjemnie"
 
oraz utwór dowolny w języku polskim.

Przesłuchania odbywać się będą w dniu 28 marca 2017 r., od godz. 10:00, w siedzibie Teatru Muzycznego w Poznaniu, ul. Niezłomnych 1e.

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: casting@teatr-muzyczny.poznan.pl najpóźniej do dnia 24 marca br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Wypełniony i wydrukowany kwestionariusz osobowy (do pobrania TUTAJ). Prosimy o zabranie ze sobą na przesłuchanie.
 
Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dotyczącą szczegółów castingu oraz materiały niezbędne do przygotowania partii.
 
Prosimy o przygotowanie strojów do ćwiczeń – przesłuchania będą obejmowały również sprawność ruchową i taneczną.
 
Teatr zapewnia pianistę-akompaniatora do rozśpiewania się oraz podczas przesłuchań.
Teatr nie zwraca kosztów dojazdu na casting oraz noclegu.

Casting do musicalu

NINE

Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza casting do musicalu Nine Maury’ego Yestona i Arthura Kopita, którego premiera odbędzie się na scenie Teatru Muzycznego w Poznaniu 30 września 2017 roku.

REALIZATORZY NINE
reżyseria: Jacek Mikołajczyk
kierownictwo muzyczne: Piotr Deptuch
choreografia: Paulina Andrzejewska
scenografia: Mariusz Napierała
kostiumy: Agata Uchman
polska wersja językowa w tłumaczeniu Jacka Mikołajczyka

Poszukujemy osób do następujących ról:

GUIDO CONTINI – znany reżyser filmowy. Włoch. Celebryta. Uwielbiany przez kobiety. Ma w sobie coś z mędrca, ale i z chłopca. Obecnie w stanie głębokiego kryzysu twórczego, połączonego z kryzysem wieku średniego. Kręci nowy film, ale nie zna jeszcze jego tematu i rozpaczliwie go poszukuje.
Wiek: około 40 lat                          Skala: Gis-g1
 
LUISA CONTINI – żona Guida. Była aktorka, odkryta przez Guida. Inteligentna, dojrzała, świadoma, trochę smutna. Ale również: namiętna, pełna temperamentu Włoszka. Największa miłość Guida. Nikt nie zna go tak jak ona. Zastanawia się nad jego porzuceniem.
Wiek: 30-40 lat                                Skala: es-es2
 
CARLA ALBANESE – kochanka Guida. Ponętna, namiętna, seksowna. Być może trochę tandetna. Szaleńczo zakochana w Guidzie. Pragnie mocno rozwieść się z obecnym mężem, by wyjść za Guida. Guido udaje, że pragnie tego samego.
Wiek: 20-30 lat                                Skala: a-c3
 
CLAUDIA NARDI – aktorka, dawna protegowana Guida. Wielka gwiazda kina. Guido ją stworzył, a ona była od zawsze jego natchnieniem. Obsadzana przez niego we wszystkich filmach w roli anioła, opiekunki, muzy. Buduje sobie własne życie, ale nie chce i nie potrafi zerwać więzi łączącej ją z Guidem.
Wiek: 30-40 lat                                Skala: gis-e2
 
MATKA GUIDA – włoska matka, świata nie widzi poza swoim synkiem. Czuła, kochająca, ale sama ma też za sobą niejeden „epizod”. Pojawia się we wspomnieniach Guida.
Wiek: 40-60 lat                                Skala: c1-a2
 
LILIANE LA FLEUR – producentka filmu Guida. Francuska. Była gwiazda estrady i kabaretu, była właścicielka Folies Bergère. Władcza, apodyktyczna, ostra i brutalna w razie potrzeby. Pełna pasji, kocha całym sercem dawną wielkość francuskiej sceny.
Wiek: od 40 lat                                Skala: gis-cis2
 
SARAGINA – tajemnicza włoska prostytutka. Bujne, obfite, nawet bardzo obfite kształty. Doświadczona, perwersyjna. Wprowadza młodocianego Guida w świat miłości i namiętności.
Wiek: od 30 lat                                Skala: f-b1
 
Utwory do przygotowania dla kandydatów na poszczególne role:
Guido: Guido’s Song (Piosenka Guida), I Can’t Make This Movie (Nie nakręcę tego filmu)
Luisa: My Husband Makes Movies (Mój mąż jest artystą)
Carla: A Call from Vatican (Telefon z Watykanu)
Claudia: Unusual Way (Na swój sposób)
Matka Guida: Nine (Dziewięć)
Le Fleur: Folies Bergère (Folies Bergère)
Saragina: Ti Voglio Bene / Be Italian (Ti Voglio Bene / Masz być Włochem)
 
Casting odbywać się będzie w dniu 27 marca 2017 r., od godz. 10:00, w siedzibie Teatru Muzycznego w Poznaniu, ul. Niezłomnych 1e.
Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: casting@teatr-muzyczny.poznan.pl najpóźniej do dnia 24 marca br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).
Wypełniony i wydrukowany kwestionariusz osobowy (do pobrania TUTAJ). prosimy o zabranie ze sobą na przesłuchanie.
 
Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dotyczącą szczegółów castingu oraz materiały niezbędne do przygotowania roli.
 
Prosimy o przygotowanie strojów do ćwiczeń – casting będzie obejmował również sprawność ruchową i taneczną.
 
Teatr zapewnia pianistę-akompaniatora do rozśpiewania się oraz podczas przesłuchań.
Teatr nie zwraca kosztów dojazdu na casting oraz noclegu.
 

OFERTA PRACY NA STANOWISKU: OŚWIETLENIOWIEC-ELEKTRYK

Oferta pracy
Teatr Muzyczny w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko: oświetleniowiec-elektryk
 
W zakres obowiązków wchodzi:
- obsługa sprzętu elektryczno-oświetleniowego prób i spektakli realizowanych w siedzibie Teatru i poza jego siedzibą,
- biegła obsługa pulpitów: COMPULITE VECTOR Ultra Violet i GrandMA2 Light  oraz znajomość pracy na innych pulpitach,
znajomość oprogramowania do projektowania oświetlenia w teatrze,
- obsługa lub udostępnianie sprzętu elektryczno-oświetleniowego podczas imprez obcych realizowanych w Teatrze za zgodą kierownictwa,
- odpowiedzialność za powierzony sprzęt, stan techniczny i gotowość eksploatacyjną sprzętu elektryczno-oświetleniowego,
- stała konserwacja, wykonywanie napraw powierzonego sprzętu elektryczno-oświetleniowego, w zakresie posiadanych uprawnień.
- obsługa i konserwacja rozdzielni elektrycznej niskiego napięcia, urządzeń instalacji elektrycznej oraz aparatury oświetlenia,
dokonywanie oględzin  instalacji elektrycznej,
- uzupełnianie i wymiana brakujących lub przepalonych żarówek, bezpieczników gniazd, przełączników, wtyczek, końcówek kabli, itp.
- konserwacja silników elektrycznych,
- modernizacja instalacji elektrycznej,
- dokonywanie odczytów liczników zużycia energii elektrycznej.

Wymagania:wykształcenie techniczne kierunkowe,
doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy w teatrze,uprawnienia SEP do 1 KV, dyspozycyjność praca w systemie równoważnego i przerywanego czasu pracy,odporność na stres, umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie i duża motywacja do pracy, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę wolną od rutyny, realizację ciekawych, samodzielnych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: kadry@teatr-muzyczny.poznan.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.
 

KONKURS NA STANOWISKO muzyk orkiestry – altówka (tutti)

TEATR MUZYCZNY W POZNANIU OGŁASZA PRZESŁUCHANIE NA STANOWISKO
MUZYK ORKIESTRY – ALTÓWKA (TUTTI)
 
Przesłuchania kandydatów odbędą się w dniu 9 listopada, o godz. 13:00.
 
Wymagany program zawiera następujące utwory:
* J. S Bach -  dwie kontrastujące części z dowolnej suity wiolonczelowej;
* K. Stamitz – koncert altówkowy D-dur lub F.A. Hoffmeister – I część z kadencją koncertu D-dur;
* utwór a’vista;
 
 Oprócz tego utwory orkiestrowe:
* J. Strauss – uwertura do operetki „Zemsta nietoperza”;
* W. A. Mozart – uwertura do opery „Wesele Figara” – takty 1-58;
* W. A. Mozart – uwertura do opery „Czarodziejski flet” – takty 27-51.

 
Zgłoszenia prosimy wysyłać się na adres: koordynacja@teatr-muzyczny.poznan.pl  
 
Teatr zapewnia uczestnikom pianistę, dostępnego na 2 godz. przed przesłuchaniem.
Decyzje dyrekcji Teatru co do przebiegu przesłuchania i ewentualnego wyboru kandydata są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
Teatr nie zwraca kosztów podróży. Zastrzega sobie również prawo zmiany terminów przesłuchań, formy przesłuchań, zmiany repertuaru przesłuchań, odwołania lub unieważnienia przesłuchań bez podania przyczyny.

KONKURS NA STANOWISKO KONCERMISTRZA

TEATR MUZYCZNY W POZNANIU OGŁASZA PRZESŁUCHANIE NA STANOWISKO KONCERTMISTRZA
 
Przesłuchania kandydatów odbędą się w dniu 19 października, o godz. 13:00.
 
Wymagany program zawiera następujące utwory:
* J. S Bach - dowolnie wybrany fragment z solowej Sonaty lub Partity
* W. A. Mozart - dowolnie wybrany Koncert skrzypcowy - cz. I z kadencją i ekspozycją tematu z części II
* Utwór dowolny
 
 Oprócz tego dwa sola orkiestrowe:
* Lehar Wesoła wdówka Nr 2 - Duet Kamila i Walentyny
* Webber Evita Nr 7 - The art of possible
 
Solówki w wersji elektronicznej będziemy wysyłać kandydatom mailem, po wcześniejszym zgłoszeniu się na adres: koordynacja@teatr-muzyczny.poznan.pl  
 
Teatr zapewnia uczestnikom pianistę, dostępnego na 2 godz. przed przesłuchaniem.


Decyzje dyrekcji Teatru co do przebiegu przesłuchania i ewentualnego wyboru kandydata są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
Teatr nie zwraca kosztów podróży. Zastrzega sobie również prawo zmiany terminów przesłuchań, formy przesłuchań, zmiany repertuaru przesłuchań, odwołania lub unieważnienia przesłuchań bez podania przyczyny.

KONKURS NA STANOWISKO

MUZYK ORKIESTROWY – TRĄBKA I GŁOS

TEATR MUZYCZNY W POZNANIU
OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO

MUZYK ORKIESTROWY – TRĄBKA I GŁOS
w wymiarze 1 lub ½ etatu

Przesłuchania kandydatów odbędą się w dniu 2 września 2016 roku od godz.13:00 w siedzibie Teatru Muzycznego przy ul. Niezłomnych 1e w Poznaniu.

Zgłoszenia wraz z życiorysem artystycznym prosimy przesyłać na adres koordynacja@teatr-muzyczny.poznan.pl do dnia 26 sierpnia br.
 
Obowiązkowy repertuar do wykonania podczas przesłuchania:
 1. J. Haydn – Koncert Es-dur cz. I i II (wykonanie na trąbce B)
 2. Utwór dowolny
 3. Studia orkiestrowe a’vista 
Teatr zapewnia akompaniatora dostępnego od godz. 12:00.

Decyzje dyrekcji Teatru co do przebiegu przesłuchania i ewentualnego wyboru kandydata są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
Teatr nie zwraca kosztów podróży. Zastrzega sobie również prawo zmiany terminów przesłuchań, formy przesłuchań, zmiany repertuaru przesłuchań, odwołania lub unieważnienia przesłuchań bez podania przyczyny.

Oferta pracy

na stanowisku: montażysta sceny

Oferta pracy
Teatr Muzyczny w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko: montażysta sceny

 
W zakres obowiązków wchodzi:
 • montaż i demontaż dekoracji
 • obsługa techniczna prób i spektakli

Wymagania:
 • wykształcenie zawodowe lub techniczne,
 • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • dyspozycyjność (praca w systemie równoważnego i przerywanego czasu pracy,
 • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie i duża motywacja do pracy, samodzielność,
 • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: kadry@teatr-muzyczny.poznan.pl do dnia 10.08.2016 roku.
Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.
 

Oferta pracy

na stanowisku: głównego akustyka i akustyka

Oferta pracy
Tetr Muzyczny w Poznaniu poszukuje pracowników na stanowisko: Głównego akustyka i akustyka

W zakres obowiązków wchodzi:
 • obsługa nagłośnieniowa i akustyczna prób i spektakli,
 • przygotowywanie i przeprogramowywanie aparatury nagłośnieniowej i akustycznej wg indywidualnych potrzeb każdej próby i spektaklu,
 • utrzymywanie pełnej gotowości eksploatacyjnej instalacji i urządzeń akustycznych, wideofonicznych i audiowizualnych,
 • prace montażowe przy organizacji i eksploatacji aparatury nagłośnieniowej i akustycznej na widowni i w kabinie akustyka,
 • zapewnienie wszelkich efektów dźwiękowych niezbędnych do spektaklu, montaż i przegrywanie materiałów dźwiękowych,
 • zapisywanie materiałów dźwiękowych spektakli oraz prowadzenie taśmoteki i płytoteki.

Wymagania:
 • wykształcenie wyższe lub techniczne kierunkowe,
 • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy w teatrze,
 • dyspozycyjność (praca w systemie równoważnego i przerywanego czasu pracy,
 • odporność na stres,
 • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie i duża motywacja do pracy, samodzielność,
 • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • pracę wolną od rutyny,
 • realizację ciekawych, samodzielnych zadań,
 • bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: kadry@teatr-muzyczny.poznan.pl do dnia 10.08.2016 roku.
Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.
 
 

CASTING DO MUSICALU

ZAKONNICA W PRZEBRANIU

 CASTING DO MUSICALU
ZAKONNICA W PRZEBRANIU
 
 
 
Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza casting do musicalu Zakonnica w przebraniu na licencji Music Theatre International (MTI), którego premiera odbędzie się na scenie Teatru Muzycznego w Poznaniu 1 października 2016 roku.reżyseria: Jacek Mikołajczyk

kierownictwo muzyczne: Piotr Deptuch
choreografia i ruch sceniczny: Ewelina Adamska-Porczyk
scenografia: Grzegorz Policiński
kostiumy: Ilona Binarsch
polska wersja językowa w tłumaczeniu Jacka Mikołajczyka
 
Poszukujemy osób do następujących ról:
DELORIS VAN CARTIER
początkująca piosenkarka, szuka sławy, ale i swojego własnego miejsca na świecie. Kiedy zmuszona jest ukrywać się w klasztorze, najpierw odrzuca nowy styl życia, ale ostatecznie uczy się czerpać
z niego radość, zwłaszcza gdy zaczyna pracować z chórem. Pewna siebie, wyszczekana, pyskata, ale
w gruncie rzeczy pełna ciepła i sympatyczna.
Wiek: 25-35 lat                Scala e – fis2
 
MATKA PRZEŁOŻONA
matka przełożona w klasztorze, sarkastyczna i trochę sztywna. Bardzo stara się chronić siostry przed zagrożeniem płynącym z zewnętrznego świata, co stawia ją początkowo w przeciwnym narożniku
w stosunku do Deloris i jej muzycznych gustów. Ostatecznie jednak gotowa do pogodzenia się
z rzeczywistością i… do walki o swoje siostry!
Wiek: 45-70 lat                Skala d – e2
 
SIOSTRA MARIA ROBERT
postulantka, podrzucona do klasztoru jako niemowlę, wychowana przez siostry. Nieśmiała i łagodna, ale Deloris, ucząc ją śpiewu, pozwala jej odnaleźć własny głos. Chowana pod kloszem; mocno skryta.
Wiek: 19-30 lat                Skala  f – f2
 
CURTIS
właściciel klubu, szef gangu. Pewny siebie, narzuca otoczeniu kontrolę, lubi uciekać się do przemocy. Ma jednak swój styl i jest z tego dumny.
Wiek: 30-45 lat                Skala As1 – a1
 
EDDIE
detektyw, pracuje w komisariacie w Filadelfii. Kolega ze szkolnej ławy Deloris. To on pomaga jej się ukryć. Gdy czuje presję, robi się nerwowy i poci się obficie. Przez te wszystkie lata ciągle podkochuje się w Deloris, a teraz marzy o tym, by zostać jej bohaterem i wybawcą.
Wiek: 25-35 lat                Skala As1 – b1
 
 
SIOSTRA MARIA PATRYK
zakonnica. Dziarska, żwawa, pełna entuzjazmu, łatwo się ekscytuje. Serdeczna i pozytywnie nastawiona do świata. Trochę typ „wesołej grubaski”.
Wiek: 30-50 lat                Skala g - e2
 
SIOSTRA MARIA ŁAZARZ
zakonnica, dyrygentka chóru. Zawzięta, czasem poważna, wojownicza, „bandzior w sutannie”.
Szybko łapie dryg do muzyki promowanej przez Doloris. Ma bardzo cierpkie poczucie humoru.
Wiek: 50-70 lat                Skala f – b1
 
Utwory do przygotowania dla kandydatów na poszczególne role:
Deloris, Maria Patryk – „Weź mnie do nieba” (Take Me To Heaven)
Matka Przełożona, Maria Łazarz – „Zbyt ciężki krzyż” (I Haven’t Got a Prayer)
Siostra Maria Robert – „Cudów ślad” (The Live I Never Led)
Curtis: „Kiedy znajdę ją” (When I Find My Baby)
Eddie: „Mógłbym taki być” (I Could Be That Guy)
 
Casting odbywać się będzie w dniu 6 czerwca 2016, od godz. 10:00,  w siedzibie Teatru Muzycznego w Poznaniu, ul. Niezłomnych 1e.
Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: casting@teatr-muzyczny.poznan.pl najpóźniej do dnia 31 maja br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg) oraz kwestionariusz osobowy (do pobrania na stronie www [tutaj] lub do odbioru w koordynacji).
Wypełniony kwestionariusz osobowy można przesłać mailem wraz z CV do dnia 31 maja lub wypełniony i wydrukowany przynieść bezpośrednio w dniu castingu.
Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dotyczącą szczegółów castingu oraz materiały niezbędne do przygotowania roli.
Prosimy o przygotowanie strojów do ćwiczeń – casting będzie obejmował również sprawność ruchową i taneczną.
Teatr zapewnia pianistę-akompaniatora do rozśpiewania się oraz podczas przesłuchań.

NABÓR DO ZESPOŁU BALETOWEGO

Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza nabór do zespołu baletowego, poszukujemy solistów oraz tancerzy zespołowych (głównie mężczyzn).

Zapraszamy absolwentów szkół baletowych jak również tancerzy zawodowych na audycje, która odbędzie się dnia 25 maja 2016 o godzinie 10.00 w siedzibie Teatru Muzycznego przy ul. Niezłomnych 1e w Poznaniu.


Wymagane umiejętności:
– dobra technika tańca klasycznego
– jazz
– partnerowanie

Decyzje dyrekcji Teatru co do przebiegu naboru i ewentualnego wyboru kandydata są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.

Panie proszone są o zabranie point.
Teatr nie zwraca kosztów podróży. Zastrzega sobie również prawo zmiany terminu naboru, formy naboru, odwołania lub unieważnienia naboru bez podania przyczyny.

Nabór na stanowisko: koordynator pracy artystycznej

Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:
 
Koordynator pracy artystycznej
 
Do obowiązków na stanowisku należy m.in.:
 • koordynacja i organizacja pracy zespołu artystycznego
 • tworzenie planu pracy Teatru
 • stały kontakt z artystami i osobami współpracującymi z Teatrem
 • wypożyczanie i zamawianie materiałów nutowych
 • pozyskiwanie licencji na potrzeby działalności Teatru
 • dokumentowanie pracy artystycznej / sporządzanie sprawozdań 

Od kandydatów oczekujemy:
 • znajomości i pasji w zakresie zagadnień kulturalnych,
 • stanowczości w działaniu i podejmowaniu decyzji,
 • wysokiego standardu wykonywania powierzonych czynności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
 • umiejętności zarządzania zespołem i pracą własną, ze szczególnym uwzględnieniem planowania, koordynacji i organizacji pracy,
 • wysokiego poziomu zdolności interpersonalnych, komunikatywności,
 • wysokiej kultury osobistej,
 • dobrej znajomości języka angielskiego,
 • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
 • ciekawą pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się instytucji kultury,
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • pracę w przyjaznej atmosferze.   

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny zawierający uzasadnienie mocnych stron kandydatury i motywacji do pracy w Teatrze, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) na adres mailowy: biuro@teatr-muzyczny.poznan.pl do dnia 18 grudnia 2015 r. włącznie. Rozmowy rekrutacyjne odbywać się będą od 21.12.2015 r.

Konkurs na stanowisko

MUZYK ORKIESTROWY – I SKRZYPCE TUTTI

TEATR MUZYCZNY W POZNANIU
OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO

MUZYK ORKIESTROWY – I SKRZYPCE TUTTI

Przesłuchania kandydatów odbędą się w dniu 18 grudnia 2015 roku od godz. 11:00 w siedzibie Teatru Muzycznego przy ul. Niezłomnych 1e w Poznaniu.

Zgłoszenia wraz z życiorysem artystycznym prosimy przesyłać na adres koordynacja@teatr-muzyczny.poznan.pl do dnia 15 grudnia br.
 
Obowiązkowy repertuar do wykonania podczas przesłuchania:
 1. W. A. Mozart – jeden z Koncertów skrzypcowych; cz. I z kadencją
 2. J. S. Bach – dowolnie wybrana część utworu na skrzypce solo
 3. Utwór dowolny

Teatr zapewnia pianistę akompaniatora.
Decyzje dyrekcji Teatru co do przebiegu przesłuchania i ewentualnego wyboru kandydata są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
Teatr nie zwraca kosztów podróży. Zastrzega sobie również prawo zmiany terminów przesłuchań, formy przesłuchań, zmiany repertuaru przesłuchań, odwołania lub unieważnienia przesłuchań bez podania przyczyny.

Przesłuchania Solistów do operetki

KSIĘŻNICZKA CZARDASZA

Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza na przesłuchania solistów do nowej inscenizacji operetki Emmericha Kálmána KSIĘŻNICZKA CZARDASZA (reż. Grzegorz Chrapkiewicz, kier. muz. Agnieszka Nagórka; polska wersja językowa w tłumaczeniu Jerzego Jurandota), której premiera odbędzie się na scenie Teatru Muzycznego Poznaniu 21 maja 2016 roku.

Poszukujemy solistów do następujących ról:
SYLWA (solistka do lat 40)
EDWIN (solista do lat 35)
BONI (solista do lat 40)
FERI
STASI (solistka do lat 35)

Przesłuchania odbędą się w poniedziałek, 7 grudnia 2015 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu (ul. Niezłomnych 1e) od godz. 9:00.

Fragmenty do przygotowania:
 1. Sylwa – „Czardasz” (nr 1)
 2. Sylwa, Edwin – „Tłumy fraków, wir i zamęt” (nr 9)
 3. Boni, Feri – „Artystki z variété” (nr 2)
 4. Stasi – „Tak jak gołąbeczki dwa” (duet z Edwinem, nr 8)
Proza dostępna tutaj [link].

Teatr zapewnia pianistę akompaniatora.

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres koordynacja@teatr-muzyczny.poznan.pl najpóźniej do dnia 3 grudnia br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dot. godziny przesłuchania.

Casting do musicalu EVITA

Teatr Muzyczny w Poznaniu ogłasza casting do musicalu Andrew Lloyd Webbera i Tima Rice’a EVITA na licencji The Really Useful Group, którego premiera odbędzie się na scenie Teatru Muzycznego Poznaniu 26 września 2015 roku.

kierownictwo muzyczne: Piotr Deptuch
reżyseria: Sebastian Gonciarz
choreografia: Paulina Andrzejewska
scenografia: Mariusz Napierała
kostiumy: Agata Uchman
polska wersja językowa w tłumaczeniu Andrzeja Ozgi
 
Poszukujemy osób do następujących ról:
EVA PERON
Piękna kobieta. Ambitna wojowniczka, walcząca o prawa robotników i prawa kobiet. Jej celem było stać się duchowym przywódcą Argentyny. Kobieta wielowymiarowa, wykorzystująca swoją seksualność do budowania pozycji i siły. Kobieta-mit, kobieta-legenda, kobieta, o której śpiewano
i śpiewa się do dziś pełne nostalgii pieśni. Jedna z najbardziej fascynujących kobiet świata. Wychowała się w biednym Pueblo, by jako nastolatka rozpocząć drogę na szczyt władzy. Modelka i aktorka, poznała życie od podszewki. Gdy spotkała na swej drodze Juana Perona zdobyła sobie uwielbienie milionów, choć dla wielu pozostała na zawsze postacią kontrowersyjną.
Mezzo, lub sopran w wieku 25 – 35 lat.
 
CHE
Narrator, cynicznie opisujący cały przebieg sytuacji. Działacz polityczny, radykał. Zadaje trudne pytania. Postać wielowymiarowa.
Tenor w wieku 25 – 40 lat.
 
JUAN PERON
Argentyński wojskowy i polityk. Minister i wiceprezydent w latach 40. XX wieku, prezydent Argentyny w latach 1946-1955 i 1973-1974. Oportunista.
Baryton w wieku 35 – 55 lat.
 
AGUSTIN MAGALDI
Wokalista i gitarzysta, popisom tanga argentyńskiego, które daje w kawiarni w mieście Junin przysłuchuje się jego piętnastoletnia kochanka, Eva Duarte.
Tenor w wieku 23 – 43 lata.
 
KOCHANKA PERONA
Piękna młodziutka dziewczyna, kochanka
Mezzo lub sopran w wieku 17 – 25 lat.
 
 
Utwory do przygotowania dla kandydatów na poszczególne role (wersja z 16.09.2010):
/ Eva Peron: Buenos Aires (nr 5 w partyturze), Don't cry for me Argentina (nr 14 od taktu 68), Scena z kochanką Perona (nr 10, takty 1 – 19), Solo w finale I aktu (A new Argentina) (nr 12, takty 112 z przedtaktem, do 119)
 
/ Che: Oh what a circus (nr 3 do taktu 162, oraz takty 217 z przedtaktem, do 231), High, flying, adored (nr 15 w partyturze) 
 
/ Juan Peron: Charity concert (nr 8, takty 17 – 29), On the balcony Casa Rosada (nr 14, takty 6 – 31), She is a diamond (nr 23, takty 20 – 51)
 
/ Augustin Magaldi: On this night of a thousand stars (nr 4 do taktu 44, oraz takty 166 – 175)
 
/ Kochanka Perona: Another suitcase in another hall ( nr 10, od taktu 26 z przedtaktem)
 
 
Casting odbywać się będzie w dniu 25 maja 2015 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, ul. Niezłomnych 1e.
 
Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: casting@teatr-muzyczny.poznan.pl najpóźniej do dnia 19 maja br. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).
Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dot. szczegółów castingu oraz na życzenie materiały niezbędne do przygotowania roli.
 
Teatr zapewnia pianistę do rozśpiewania się oraz podczas przesłuchań.
Prezentacje z własnym podkładem muzycznym kandydata nie będą możliwe.
 

Wygodny zakup

Wypróbuj najwygodniejszy sposób
zakupów biletów na spektakle
Teatru Muzycznego poprzez
platformę online bilety 24.pl

Newsletter

Nowości i repertuar zawsze w Twojej skrzynce
e-mail. Zapisz się już teraz!

SPONSOR TEATRU

SPONSOR PREMIERY "MADAGASKAR –MUSICALOWA PRZYGODA"

Partnerzy